10 вересня 2016 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) в рамках освітнього проекту «Intellectuаrium» відбудеться перша зустріч нового академічного сезону. Тема лекції «Стратегії “дон Жуанів пізнання”: Ніцше, Фрейд, Лу Саломе».

«Ніщо велике в світі не відбувається без пристрасті!» – стверджував Гегель. Чи не тому самі запаморочливі таємниці про світ і людину відкриваються тим пристрасним і ризикованим натурам, яких Ніцше назвав «Дон Жуанами пізнання»?

Про лектора: Лариса Гармаш, кандидат філософських наук, лектор Міжнародного інституту глибинної психології (Київ), докторант сектора філософської антропології ІФ НАНУ. Автор книг «Міфоаналіз: вступ до критики темного розуму», «Антропологічні парадигми і міфологеми європейської філософії», «Історія філософії: проблема людини» (у співавторстві), «Лу Саломе сама про себе в трактуванні Лариси Гармаш» та ін. Книга «Лу Саломе. Еротика» увійшла до шорт-листа премії Рунета-2012 в номінації «Інша література».

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!