15 березня 2018 року о 13.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (читальна зала, 2-й поверх) відбудеться зустріч з автором книги «Таємниця золотої тіари» Олександром Гуном та презентація його унікальної книги – книги про нашого геніального земляка Ізраїля Рухомовського, що зумів обдурити весь білий світ.

***

«Таємниця золотої тіари» – це розповідь про те, як колись одеський ювелір-самоучка «пожартував» над світом. «Золотий шолом скіфського царя» був виготовлений Ізраїлем Рухомовським так майстерно, що той прийняли за безцінну археологічну знахідку і він за 200 000 франків був придбаний для знаменитого Лувра. Події, пов’язані з цією фальсифікацією, гідні авантюрного роману і детективного серіалу …

Але ім’я майстра залишилося б забутим, якби не наш земляк – дослідник і філантроп Олександр Гун, який довгий час займався пошуком архівних матеріалів про цю неймовірну людину, переписувався з його нащадками, зібрав унікальні факти, рідкісні документи і фотографії, присвячені історії про скіфського царя і його горезвісний шолом.

До речі, презентація книги свого часу з успіхом відбулась в Парижі.

Вхід вільний!