24 березня 2018 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги Анни Михалевської «Междверье».

«Междверье» – це збірка оповідань, де між містикою і реальністю існує тонка грань. Звичайні люди, схожі на наших сусідів і знайомих, раптом стикаються з незрозумілими речами, і звичний світ перевертається з ніг на голову. Тут йоги і коти вчаться парити на даху старої дев’ятиповерхівки, загадкова дівчина Анха плете на морському березі примарне мереживо, а запорошена валіза із жадібністю їсть все, що в неї покладуть. Неіснуючий музикант тихо перебирає струни, і над містом пливе пісня золотого дракона. Її відгомони доносяться до бранця, якого заворожила леді Ті, і він нарешті знаходить двері …

Про автора: Анна Михалевська – письменниця, редактор, психолог.

Народилася і живе в Одесі. Закінчила Одеський державний економічний університет в 1997 році, а в 2004 – Одеський університет ім. І.І. Мечникова. Завдяки психології заново відкрила для себе казки, зайнялася казкотерапією. Так і почала писати.

Анна входить до складу журі літературних конкурсів і колегію редакторів електронного журналу сайту «Майстерня письменників / Мастерская писателей».

Оповідання друкувалися в журналах «Знание – сила», «Новый свет», «Машины и механизмы», антології «Настоящая фантастика», в альманаху «Дерибасовская-Ришельевская», збірнику «Пока Бог улыбается» та ін.

З творчістю автора можна ознайомитися тут: http://skazki.od.ua/

Сторінка книги «Междверье» на Фейсбуці: www.facebook.com/mezhdverie

Модератор – Ірина Фінгерова.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!