Навчально-тренінговий центр Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського оголошує набір в навчальні групи з основ комп’ютерної грамотності та пошуку інформації в мережі Інтернет для користувачів пенсійного віку на 2017 – 2018 навчальний рік.

Центр пропонує всім охочим отримати знання з вивчення текстових редакторів, створення та використання електронної скриньки, загального орієнтування в Інтернет-просторі, реєстрацію у скайпі та соцмережах.

Користувачі під час навчання мають можливість розширити коло спілкування та інтересів, зареєструвавшись у соцмережах. Ви зможете відшукати своїх друзів, родичів та налагодити з ними контакти для подальшого спілкування, листування, безкоштовного зв’язку з-за кордоном. Ви зможете навчитись знаходити цікаві новини у мес-медіа, читати книги в електронному варіанті, слухати аудіокниги, музику, переглядати улюблені спектаклі та фільми… і ще багато цікавого та корисного.

Курс навчання складається з 10 тем. Заняття відбуваються двічі на тиждень по 2 години. Програма навчання складається з практичних та теоретичних занять.

Запис строго з 1 вересня по 30 вересня щодня в бібліотеці або за телефонами (048) 784 – 04 – 52 або (048) 725 – 82 – 82.

Чекаємо на вас!