ПЕРЕДОСТАННІ ВИХІДНІ 2017 РОКУ

Запрошуємо всіх охочих провести корисно та цікаво вихідні в бібліотеці!

16 грудня (субота):

– 13.00 : «Global Brunch: a cup of tea & so much more» [засідання розмовного клубу в школі «Green Forest»];

– 16.00 : «Між іншим» (Україна 2016, 25′) [перегляд фільму в рамках XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Фільм складається з реальних історій українських мігранток в Європі, які розповідають, чому вирішили змінити місце проживання, які мотиви ними керували. Чи справді добре там, де нас немає? І що таке, зрештою, дім? Чотири стіни і дах над голово, чи краєвид з вікна, лавка в парку, запах весняного міста? Місце сили, що дає відчуття безпеки і комфорту, або простір, що дозволяє реалізувати творчі амбіції? Чи, може, людина, яка приймає тебе таким, якии ти є? Разом з ними, ми курсуємо туди і назад, між домом і не-домом, між минулим і сьогоденням, між Україною і не-Україною, занурюючись у їхні світогляди і перевіряючи власний].

17 грудня (неділя):

– 12.00 : «SpeakingClub» [засідання розмовного клубу з викладачем школи «Green Forest»];

– 15.00 : «Порядок і порядність» [з циклу філософських зустрічей у Вільній Школі Культури з Іллею Рейдерманом];

– 16.00 : «Ракіяда» (Швейцарія 2016, 20′) [перегляд фільму в рамках XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Праньяні – маленьке село у центральній Сербії. Місцеві їздять на заробітки або живуть із господарства. Багато з них вважають себе четниками –сербськими патріотами. Поки все нормально. Але кожного травня відбувається Ракіяда – змагання, хто більше вип’є, балансуватиме на дерев’яних жердинах і приготує найкращу сливову ракію. Канва змагання дозволяє дослідити сербську душу з нової перспективи, при цьому не втрачаючи з поля зору типовий балканський гумор].

Чекаємо на вас!