Німеччина та Україна відзначають у 2018 році 25 років встановлення дипломатичних відносин. Тому обидві країн прийняли рішення про проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозумінні та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері. Рік мов сприяє забезпеченню німецькій мові як іноземній належного значення та закріпленню його в якості важливого внеску в культурну освіту та професійний розвиток молодих людей.

21 лютого 2018 року о 12. 00 відділ літератури іноземними мовами ОУНБ ім. М. Грушевського запрошує на мовознавчу зустріч «Мова Гете зустрілася з мовою Шевченка» з представниками Баварського дому в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Вхід вільний!