До Дня Державного Прапору України та до Дня Незалежності України в бібліотеці відбудуться наступні заходи:

20.08

15:00 «Незалежність, Дух, Братерство і Любов». Зустріч з режисеркою Ольгою Онишко.

22.08

14:00 Експертне громадське обговорення проєкту оновленої редакції Статуту територіальної громади міста Одеси.

23.08

11:00 «Прапороносці Незалежної України». Лекція історика, професора Тараса Гончарука.

12:30 «Поезія єднає Україну». Поезії українських поетів-класиків і сучасних авторів про Україну у виконанні артистів Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька:

• МАЛА Діана Леонідівна, народна артистка України;
  • ГЕРАЩЕНКО Ігор Борисович, заслужений артист України;
  • СУДАРЄВА Катерина Олександрівна, артистка

14:00 «Вікопомні імена корифеїв державотворення». Презентація виставки-досьє.

24.08

11:00 «Диктант Свободи». Організатор – ГО «Українські Студенти за Свободу – Одеса».

12:00 «33 роки відновлення незалежності: чи знаємо ми історію своєї держави?». Історико-пізнавальна вікторина.

13:00 «Юридична література – шлях до правової обізнаності громадян». Презентація видавництва «Юридика» Видавничого дому «Гельветика».

14:00 «Україна: історія державності та реалії сьогодення». Презентація книжкової виставки.

Вхід вільний!