19 травня 2017 року о 18.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудуться лекції та презентація книжкової виставки «Японія: історія, традиції, культура», присвячені Року Японії в Україні.

В програмі заходу доповіді:

• «Північні території Японії (Курильські острови). Досвід боротьби за повернення» – Олександр Беседков, заступник голови ГО «Фортеця Європи»;
  • «Співпраця Організації Українських Націоналістів з урядовими та військовими структурами Японії в 30-40 рр. ХХ сторіччя». Доповідач -Сергій Боган, старший науковий співробітник Одеського історико-краєзнавчого музею;
  • «Короткий екскурс в культуру та традиції Японії на прикладі японської книги». Доповідач – Світлана Ліщинська, завідуюча відділом літератури іноземними мовами ОУНБ ім. М. Грушевського.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!