183 випускника «Університету третього віку» Приморського району Одеси отримали сертифікати про завершення учбового року. 29 пенсіонерів Ресурсного центру «Прима 60+» набули звання Срібних Волонтерів.

19 червня 2019 року в «Університеті третього віку» КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси» відбувся урочистий випуск студентів.

183 поважних слухача надали свої творчі роботи та отримали заслужені сертифікати про  завершення навчального 2018-2019 року, який став шостим випуском студентів «Університету третього віку».

Випускники «Університету третього віку» 2018-2019 навчального року

До завершення курсу слухачі «Університету третього віку» традиційно підготували святкову концертну програму. Для студентів пролунав останній дзвоник, учасники і організатори висловили свої поздоровлення, а студенти різних факультетів – свої промови. Родзинкою свята стало тематичне театральне шоу від студентів «Університету третього віку», а також спеціальна концертна програма від учасників театральної студії центру «Сюрприз».

Незвичайних випускників привітали представники одеських вишів, громадських організацій, а також директор територіального центру Регульська Людмила Станіславівна.

Крім заслужених сертифікатів, які отримали усі слухачі, в цьому році ще відмітили самих активних студентів-волонтерів, які сприяли наповненню програми учбового процесу. Саме волонтери вели різні за напрямком  факультети, були кураторами и фотокореспондентами, а також надавали протягом навчального року психологічну підтримку і допомогу своїм колегам. Вони проводили екскурсії, тематичні заходи, екологічні акції, відвідували самотніх людей вдома.

29 пенсіонерів Ресурсного центру «Прима 60+» отримали звання Срібряного Волонтера за активну волонтерську діяльність  і втілення в життя концепції активного довголіття завдяки особистої успішної моделі поведінки.

Мета заходу: реалізація и популяризація ідей активного довголіття, творчості і соціальної активності людей поважного віку, сприяння продуктивному діалогу поколінь, організація якісного відпочинку людей поважного віку, розвинення волонтерської роботи пенсіонерів у місті Одесі.

Свято відвідали представники Одеського національного політехнічного університету, Одеської національної академії зв’язку імені О.С. Попова, Одеської національної академії харчових технологій, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, Музею сучасного мистецтва Одеси, Одеської національної  наукової бібліотеки, Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.С. Грушевського, Центральної бібліотечної системи, АО «Юрис Феррум», ОО «Одеська обласна рада миру», ОО «Реабілітаційний центр Святого Павла», ОО «Одеський інститут психічного здоров’я», ОО «Українська асоціація екзистенціальної психології и психотерапії», ОО «Асоціація моряків-підводників імені О.І. Марінеска», викладачі учбового центру відділу релігійної освіти і катехизації Одеської єпархії Української Православної Церкви, а також організатори, студенти, викладачі-волонтери.

Відкриття нового 2019-2020 навчального року за планом у жовтні, а зараз територіальний центр запрошує приєднатися пенсіонерів до занять в «Літньому Таборі для людей поважного віку» соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку», телефон для довідок 740-75-26.

Щовівторка о 10-00 у бібліотеці імені М.С. Грушевського впроваджується проект «Українська платформа багатонаціональної Одещини», де слухачі вивчають українську мову, спілкуються з носіями української мови, пишуть творчі роботи «Мандруємо Україною». Куратор проекту від бібліотеки – Тетяна Мозгова.

Тетяна Мозгова отримала пояку бібліотеці за активну участь

Фото: Ірина Бабій, практичний психолог Територіального центру

Автор: Марія Фетісова