Пенсіонери Приморського району в онлайн-режимі продовжують заняття напрямку «Українська платформа багатонаціональної Одещини». В ЗМІ з’являються цікаві повідомлення, наприклад, про пацюка-сапера Мегаву, який отримав нагороду за спасіння людей в Камбоджі.

Цього разу пригорнула увагу інформація про корову Роміну, яка хоча не є живою істотою, а частиною професійного піару компаній «Стейкхаус» і «Компот».  В умовах інформаційного шквалу з перебільшенням руйнуючої інформації, прийняття рішення про припинення роботи компаній пролунало обґрунтовано. Факт відношення до корови Роміни, яка була частиною рекламної  стратегії, дає надію, що усі члени компанії подякують одеському ресторатору Савві Лібкіну за те, що працювали поруч.   

Корова Роміна, яка усім коровам корова, після закриття ресторацій «Стейкхаус» і «Компот» на Дерибасівській, за словами Савви Лібкіна, поїде мандрувати. Корові Роміні дуже пасує, коли вона в білому, тому не треба ходити до ворожки – корова виходить заміж! Їй набридли прізвища «одеська модниця», «фотомодель Роміна», «Дама з Дерибасівської» та тому подібні. Вона мріє як усі жінки змінити ім’я, а з ним й долю.

Але з самого початку. Корова, яка стала законодавицею моди, народилася 5 жовтня 2005 року на святі тосканської кухні і з того часу знаходиться у фокусі подій не тільки одеситів, але й гостей Одеси. Не диво, що корова отримала дзвінке ім’я Роміна. Все співпало: свято тосканської кухні, найкраща вулиця в світі Дерибасівська на честь неаполітанця Йосипа Дерибаса. Зрозуміло, Роміна є одеситкою італійського походження, тому вона така темпераментна й запальна.

Блискуча красуня змінювала свої наряди, вона була й нареченою у ружечках, миротворицею з надписом «peace», морячкою з якорем на сукні, журналісткою у сукні-газетці, консикадоршею, яка заволоділа серцями людей навіки… Хіба перелічиш усі образи, з якими зжилася наша неперевершена Роміна?

Про корів взагалі є багатенько жартів. Наприклад, худа корова – це далеко не лань. Отже, залишайся Роміна такою ж яскравою і моднявою, якою ми тебе запам’ятали. Чимало одеситок, які мріяли схуднути, завдяки Роміні позбавилися цієї безглуздої мрії. Вони відкрили для себе секрет щастя: добра родина й домівка, цікава робота, а також мандри-мандри-мандри.

Пенсіонери поділилися враженнями:

Надія Біляєва: Роміна – кумедна корівка, дуже сучасна. Навіть, була у масці у часи карантину. Ресторанна справа потребує багато зусиль, притягнення ресурсів й нових творчих ідей. Мабуть, Савва Лібкін працює над новим проектом, з яким ми познайомимося. Але головне, що побачили й за що дякуємо, що кожний бізнес має бути людяним. Такого раніше не було.

Людмила Обченко: Роміна – яскравий персонаж Дерибасівської. Зрозуміло, що на Дерибасівській мала бути тільки італійка, яка пустила коріння у толерантний грунт Одеси. Корова Роміна натякає на те, що у щасливі часи люди живуть понад політикою, насолоджуються смачною їжею, дружбою, коханням.

Записала Марія Фетісова.