Пенсіонери Приморського району продовжують в онлайн режимі заняття напрямку «Українська платформа багатонаціональної Одещини». Знов мова іде про борщ.

Олена Щербань, етнограф з села Опошня Полтавської області планує 21 листопада відкрити музей борщу.

Жінка зацікавилася історією цієї страви вже п’ятнадцять років тому і знає багато смачних рецептів. У Олени є смачний рецепт борщу на кожний день. В скарбниці рецептів в неї є як класичні рецепти приготування борщу, так й нестандартні. До речі, господиня готує смачний борщ з чотирьох видів слив: сушених, солених, маринованих й давлених. Самим старовинним рецептам зі списку вмілої господині біля віку.

Після відкриття музею, який буде знаходиться в її домівці, Олена планує пригощати смачним борщем й відвідувачів музею.

Пенсіонери поділилися враженнями:

Надія Біляєва: Етнограф Олена Щербань гідна поваги: відкрити музей у особистій домівці непроста річ. Зрозуміло, що в полтавчанки є усі прикраси для старовинної кухні: рушники, глечики, макітри. Напевно, вона навчена матусею або бабусею хліб пекти. Тоді в хаті є піч. А біля хати садочок з сливок, які достиглими падають з дерев. Такий собі райок домашній, де жінка працює не покладаючи рук, або проект зеленого сільського туризму.

Ірина Бойко: Сама я з Лубен, тому мені зрозуміло яка ця жінка Олена Щербань, моя землячка. Дуже працелюбна й оптимістична. Напевно, крім борщу, в Олени будуть смачні вареники, деруни, млинці. От би завітати до неї в гості!

Записала Марія Фетісова.