Актори театральної студії «Сюрприз» Приморського району провели онлайн-концерт «Хоч працюємо вдаленно, маємо силу-силенну» для підопічних КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси» і слухачів, які отримують соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку». Актори поздоровили усіх підопічних з Новим роком й Різдвом Христовим.

На думку директора КУ «ТЦ СО Приморського району міста Одеси» Регульської Людмили Станіславівни, вже в назві концерту театральної студії «Сюрприз» вкладено позитивний заряд великої сили, підкріплений добре зрежисованими й відпрацьованими номерами, які вселяють віру в диво свята, віру в проект «Університет третього віку» й його нові цікаві формати.

Завідувачка відділення денного перебування Суліган Анна Валеріївна сказала, що зачарована креативом и вмінням поділитися позитивом учасників театральної студії «Сюрприз».

Театральна студія «Сюрприз»до кожного свята готує нову програму. Актори, які прийшли в студію, ростуть на очах й радують вимогливого глядача. Чудові репризи, добре поставлені танцювальні номери, а головне – бажання рухатися, робити й рости – все це характерно для кожного актора.

Зрозуміло, глядач відмітив «вишеньку на торті» – чудовий номер Михаїла Крупника і Ірини Александровської «Червона Капелюшка», в якому актори в унісон один одному танцюють й співають. Співають душею, що характерно одеській школі вокалу.

«Танцюють усі, співають також» – це наші зірки театральної студії «Сюрприз»: елегантні й жіночі, веселі й запальні.

Новорічна пісня у виконанні Михаїла Крупника насичена особливими теплотою і емоціями.

Актори студії вивели для себе формулу здоров’я й довголіття, якою діляться зі всіма. Здоров’я  й довголіття напряму залежить від позитивного відношення до життя й людей поруч, рухів і, особливо танців, так званого «інтелекту на кінчиках пальців рук й ніг», співів, завдяки правильному диханню і вертикальної осанці, яка діє як усилювач доброго настрою через вироблення гормонів: ендорфіну, дофаміну, серотоніну, окситоцину – гормону обійм, що сприяє стану глибокої задоволеності життям й щастю.

Дійсно, як тут не погодитися: «ХОЧ ПРАЦЮЄМО ВДАЛЕННО, МАЄМО СИЛУ-СИЛЕННУ!»  – говорять наші слухачі «Університету третього віку».

Записала Марія Фетісова.