25 липня 2024 року о 13:30 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація антології Форуму військових письменників.

Антологію презентуватимуть невтомні Тетяна Пилипець та Ольга Криштопа, позитивна Катерина Флекман, енергійний Max Troobnikov.

Презентації антології організатори присвячують памʼяті рідного Василя Паламарчука…

У 2019 році за безпосередньої участі директорки Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука Таня Пилипець народився Всеукраїнський форум військових письменників – платформа, на якій діючі військові ЗСУ, журналісти, ветерани АТО/ОСС, волонтери мали змогу потоваришувати, презентувати свої книги, почути слова вдячності і надиху. І ось уже п’ять років поспіль місцем їхньої зустрічі у тому чи іншому форматі є Бібліотека Іваничука.

В антології #Голоси зібрані прозові та поетичні тексти, також роздуми тридцяти учасників Всеукраїнського форуму військових письменників, що стали рефлексіями, а почасти і хронологією пекельних місяців 2022-2023 років.

Вхід вільний!