27 вересня 2024 року о 15.00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться інформаційно-просвітницький захід «Слабка стать чи тендітна сила?: Історична роль жінки у формуванні української культури».

Метою заходу є висвітлення вагомого внеску українських жінок в розвиток і формування національної культурної спадщини.

Разом з вами ми дослідимо їх творчість, культурний вплив та боротьбу за визнання, розкриємо питання щодо ролі української жінки в історії культури та мистецтва нашого народу, вклад яких став основою для майбутніх поколінь.

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених «Одеська політехніка» спільно з Департаментом праці та соціальної політики Одеської міської ради запрошують всіх охочих.