11 жовтня 2016 року о 14:00 в приміщені Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського відбудеться презентація 2 проектів – локальних ініціатив, реалізованих активною молоддю Одеси і направлених на подолання стереотипів та встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу.

Учасники:

Молоді активісти, учасники обмінних поїздок за проектом «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України» (фінансується NED) – Гіоргі Мірцхулава, Гана Коцюрубенко.

Представники молодіжних НУО:

Святослав Линдюк – голова Одеської молодіжної ради НМРУ, заступник голови Одеського відділення ВМГО Федерація дебатів України

Олена Кохан – секретар Одеської молодіжної ради НМРУ, ФРІ

Марія Донець – представниця HUB Volonter Service

Оксана Конопко – ведучий бібліотекар відділу сучасної літератури Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського

Організатори заходу – ГО «Молодіжна Альтернатива», регіональний координатор Олександра Рязанцева (0632716005, [email protected]).

Під час заходу відбудеться презентація 2 проектіввідео-проект Гіоргі Мірцхулави «Stereotype UA», який зайняв перше місце серед конкурсу ініціатив в рамках проекту ГО «Молодіжна Альтернатива»,  крос-регіональний проект Одеса-Харків Гани Коцюрубенко «Соціально-економічний розвиток регіонів: інформаційно-аналітичне поле». А також виступи на тему «Важливість молодіжних ініціатив, та можливість підтримки владою молодіжних ініціатив».

Мета проекту обмінних поїздок за проектом «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України»  – встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України; руйнація стереотипів у сприйнятті один одного; формування простору, де можна почути думки учасників з різних областей та виробити спільне бачення вирішення конфліктів сучасної України; обмін досвідом у громадській діяльності; навчання учасників проектному менеджменту; встановлення тісних контактів між активною молоддю, задля розбудови цілісної суверенної України.

Під час обмінних поїздок  відбулося навчання учасників тому, як розробляти та реалізовувати власні проекти, що стало необхідним імпульсом для створення локальних ініціатив самою молоддю заради якісних змін у їхніх громадах.

В результаті 10 обмінних поїздок учасниками було реалізовано 30 ініціатив (проектів) з наступних регіонах: Херсонська, Харківська, Дніпропетровська, Миколаївська, Тернопільська, Львівська, Луганська, Донецька, Хмельницька, Запорізька та Одеська області.

З ними можна ознайомитися тут: https://drive.google.com/open?id=0BxRikh2wFZxAWm9MQzl2ajhaUTg