28 червня 2024 року о 14:00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) до Дня Конституції України відбудеться захід «Права, гарантовані Конституцією для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), військових та членів їхніх родин: юридична допомога».

Гончаренко Центр Одеса (Європейська) та Одеська обласна Коаліція «1325» спільно з Одеською обласною універсальною науковою бібліотекою імені М. С. Грушевського запрошує вас на захід до Дня Конституції України, присвячений обговоренню прав та підтримки, гарантованих Конституцією для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), військових та членів їхніх родин.

Цей захід об’єднає експертів з юридичного відділу, представників міської влади та активістів громадських організацій для обговорення найактуальніших питань:

Програми підтримки від міської ради для ВПО та військових.

Юридичні аспекти, що стосуються військових та їхніх родин: мобілізація, категорії придатності до військової служби, підстави для звільнення зі ЗСУ, та виплати.

Безоплатні освітні можливості для ВПО.

Для участі, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeD6PJQRr7NHZ…/viewform

Це унікальна можливість для усіх учасників краще зрозуміти свої права, дізнатися про наявні ресурси та отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання від ведучих фахівців.

Телефон для довідок: +38(093)1218279