6 липня 2024 року о 15:00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (Музей української книги, 1-й поверх) відбудеться відкриття Першої персональної виставки Світлани Корольової «Повсякденності міста: бачу як відчуваю».

Близько 50 світлин демонструють творчість автора за останні 4 роки. Новий погляд на фотографію вплинув курс «Композиція та зміст фотографії» Олександра Якимчука. Світлана почала бачити світло та відчувати простір. Авторка сконцентрувалася зараз на стріт-фотографії, репортажах, портретах та індивідуальних зйомках.

«Бачу як відчуваю» – це не просто слова, це мій спосіб показати, як бачу цей світ керуючись своїми почуттями, передчуттями, переживаннями. Кожен кадр – це відбиток митті я хочу поділитися цим з вами. У кожній світлині є щось неповторне, що може розбудити у вас власні емоції та спогади. Саме тому світлини цієї експозиції не мають назв, щоб не обумовлювати ваше сприйняття. Я хочу, щоб ви самі знайшли в них своє значення і сенси. Ці знімки — це миттєвості, які я побачила через об’єктив і відчула серцем, маленькі історії, розказані мовою світла, тіней та кольорів», – говорить Світлана Корольова.

Вхід вільний!

Виставка експонується в бібліотеці до кінця липня.