19 вересня 2024 року о 15:00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (Музей української книги, 1-й поверх) відбудеться презентація панельної виставки про життя та творчість видатних єврейських поетів, письменників та інтелектуалів, які жили і творили в Одесі наприкінці ХІХ – початку ХХ ст. «Пощастило тобі, Чорне море… Вибрані історії єврейських майстрів Слова з міста на березі Чорного моря» (вірші єврейських поетів українською мовою).

Автор виставки – голова Одеського Центру досліджень Голокосту, кандидат філософських наук, заслужений працівник культури України Павло Козленко.

В презентації беруть участь:

• театр танцю «Гранд» (вихованці Одеського ЦДЮТ «Дивосвіт»);
  • скрипка – Єлісей Хмиров-Кузнєцов (випускник Одеського державного музичного ліцею ім. професора П. С. Столярського, студент 1-го курсу Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової);
  • вірші на їдиш – Аркадій Гринь.

Вхід вільний!