4 березня 2023 року о 15.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч з Павлом Шереметою «Перемогти у війні і не програти миру.Підприємлива Одеса у вільній Європі».

Щоб перемогти у війні, Україні потрібно всередині та ззовні мобілізувати і залучити величезну кількість капіталу, повернути в країну максимальну кількість своїх громадян. Найефективніше створити нові продуктивні робочі місця та залучити капітал може амбітний, підприємливий, інноваційний приватний сектор, про який в Одесі знають багато не з чужих слів. Той приватний сектор, котрий інтегрований у мережі підтримки всередині і ззовні країни, в першу чергу, з найближчими південно-західними центральноєвропейськими сусідами.

У той час, коли публічний сектор зосередиться на обороні, освіті і інфраструктурі, приватному сектору потрібні гарантії безпеки, без яких не буде інвестицій та гарантії економічної свободи, без яких не буде підприємництва та інновацій. Це нелегке завдання, з яким Україна не впоралася до повномасштабного вторгнення, але на вирішення якого має шанс після перемоги. Як підвищити ці шанси і подолати потенційні ризики – про це будемо говорити на зустрічі в суботу.

Спікер – Павло Шеремета, український менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), колишній президент Київської школи економіки. Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014 рік). Засновник та директор Школи управління УКУ (2014—2015 рр.). З 2017 року керівний партнер компанії «Прорив.in.ua». Зараз – Почесний Консультант GLOBSEC.

Модераторка дискусії: Зоя Казанжи.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/hN6xQbQJA4vfCQf96

ВАЖЛИВО: Захід буде проведено згідно з усіма вимогами безпеки; локація має укриття.

У приміщенні буде додаткове джерело енергії. На випадок повітряної тривоги подія буде призупинена.

Re:Open Ukraine – це проєкт Інституту Центральноєвропейської Стратегії, метою якого є перевідкрити та пояснити нову Україну як для неї самої, так і для її безпосередніх західних сусідів. Проєкт має 3 фокусні регіони України, а саме Закарпаття, Буковина та Одещина, та 5 фокусних країн ЄС і НАТО, а саме Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину та Чехію.