09 липня 2024 року о 15:30 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх), ), в рамках спільного проєкту з КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді», відбудеться лекція к.філол.н., доцента кафедри української літератури ОНУ імені І.І. Мечникова Ірини Нечиталюк.

Влітку виповнюється 175 років із часу народження Олени Пчілки (справжні ім’я та прізвище – Ольга Косач) (1849-1930), письменниці, фольклористки, етнографині, перекладачки, редакторки, видавчині, громадської діячки.

Ольга Косач — «королева-мати», за словами доньки, Лесі Українки, шляхетна панянка з козацького роду – одна з найяскравіших постатей вітчизняної культури.

Поговоримо про славетну українку з роду Драгоманових, особистість яскраву та непересічну, її внесок в розвиток національної культури.

Вхід вільний!