Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з деякими журналами, які надійшли до відділу періодичних видань:

Природничі журнали

Одеський медичний журнал. 2018. № 1.

В цьому журналі ви знайдете цікаві статті, пов’язані з медициною у таких розділах: Теорія та експеримент, Клінічна практика та Випадок із лікарської практики.

Офтальмологічний журнал. 2018. № 2.

У цьому номері науково-практичного журналу розглядаються питання клінічної офтальмології та експериментальні дослідження у галузі очних хвороб.

Економічні журнали

Маркетинг в Україні. 2017. № 5-6.

В цьому номері маєте змогу знайти статтю, яка допоможе вам виступити ефективно, знайдете цікаву інформацію про відео-маркетинг та дізнаєтесь про нові можливості маркетингових комунікацій.

Журнал Європейської економіки. 2017. № 4

В новому журналі ви знайдете свіжі статті з макроекономіки, економіки європейських країн, ринку фінансово-банківських послуг, міжнародних економічних відносин.

Економіка і прогнозування. 2017. №4

В цьому номері журналу ви знайдете статті, присвячені новим дослідженням в галузі економічної політики, економіки сільського господарства та перспективи інноваційно-інвестиційного розвитку в Україні.

Регіональна економіка. 2017. № 4

В цьому номері журналу ви прочитаєте статті про проблеми та напрямки оптимізації процесу формування ОТГ; про систему забезпечення соціального  захисту мобільних категорій населення; про тенденції української міграції; про технології брендингу сільських територій Південного регіону; зарубіжний досвід розвитку туризму та сільського господарства у гірських регіонах: досвід для України.

Суспільно-політичні журнали

Новое время страны. 2018. № 12

У свіжому випуску журналу «Новое время» ви прочитаєте про унікальні побудови київського модернізму, які захоплюють Захід; нову експедицію українських учених, які поїхали до Антарктиди.

Новое время страны. 2018. № 13

У цьому номері журналу ви дізнаєтесь чому банківські кредити знову стають невід’ємною частиною життя українців; як високопоставлені представники влади збагачуються на угодах з військовою продукцією; як лідери США і Китаю розв’язують торгову війну, в якій переможців не буде; прочитаєте бесіду з самим відомим в Європі українським письменником Андрієм Курковим; дізнаєтеся чому масово вимирають на планеті тварини.

Новое время страны. 2018. № 14.

У цьому номері журналу ви дізнаєтесь на кого роблять ставку на президентських виборах багатющі українці з потужними медіа ресурсами; про лекцію НВ, на якій спікери розповіли про секрети ефективного управління; бесіда з Гаррі Джейкобсом про перспективи соціально-економічного розвитку України; про номінантів головної премії світу для фоторепортерів World Press Photo.

Новое время страны. 2018. № 15.

У цьому номері журналу ви прочитаєте про чотири найбільш ймовірні сценарії розвитку ситуації на окупованому Донбасі; журнал розпочинає спецпроект: «національний інтерес», в якому буде розповідати про нове покоління підприємців-початківців; бесіда з американським дипломатом та третім послом США в Україні Стівеном Пайфером, одним із найкращих фахівців з України та Росії у Вашингтоні; розмова з відомим українським телеведучим Сергієм Притулою; у рубриці «Архів» можна прочитати статтю про розвиток радянської кіноіндустрії у другій половині ХХ століття.

Наукові, культурологічні журнали

Наука і суспільство. 2017. № 9/10.

У цьому номері журналу можна прочитати статтю про постать Богдана Хмельницького в українському інтелектуальному середовищі ХІХ ст.; розпочинається серія статей про Святослава Хороброго, правителя Київської Русі із династії Рюриковичів; розповідається про Києво-Печерську фортецю в Києві; розглядається культура як основа формування української державності.

Українська культура. 2017. № 4

У цьому випуску Ви знайдете уривок твору Уласа Самчука «Саботаж УВО», статті Дмитра Чобіта про спадкоємицю Соломії Крушельницької та Леоніда Андрієвського про найяскравіше світило українського театру.

Народна творчість та етнологія. 2017. № 6

У даному випуску Ви маєте змогу ознайомитись з новітніми дослідженнями у сфері української творчості та етнології. Цей журнал містить статті не тільки видатних українських етнологів, а і молодих науковців.

Лига Культуры. 2018. Вып. 12

У свіжому випуску науково-публіцистичного видання Одеського Дому-Музея ім. М.К.Реріха та філіалу Одеського інституту Ліги Культури та соціальної співдружності в Ізраїлі матеріал розбитий на тематичні розділи. Кожний з котрих присвячений окремій галузі: наука, мистецтво, виховання, охорона здоров’я, охорона та безпека, ремесла і праця, кооперація та промисловість.