28 вересня 2024 року о 15:30, в рамках виставкового проєкту Дослідницької платформи PinchukArtCentre «Олександр Ройтбурд. Теорема влади», в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться бесіда «Не тільки маляр. Відео-арт та інші медіа в творчості Ройтбурда» з Богданом Шумиловичем.

В основному в Україні і ще більше в Одесі Ройтбурда вважають широко відомим маляром. Однак, якщо визнати, що його популярність здебільшого зосереджена в Україні, та за кордоном він відомий насамперед як автор цікавих творів відео-арту та інших нових медіа. Його “немальовнича” творчість вимагає вивчення та популяризації.

Тож запрошуємо на бесіду з відомим українським істориком та істориком мистецтва, професором Українського католицького університету Богданом Шумиловичем, котрий допоможе дізнатись про інші сторони творчості Олександра Ройтбурда.

Вхід безкоштовний

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/WVHNJWEPwV5Y3VW78

До зустрічі на події!

Організатор – Музей сучасного мистецтва Одеси.