21 серпня 2024 року о 15:00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) до 100-річчя від дня народження Павла Загребельного, в рамках спільного проєкту з КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді», відбудеться лекція к.філол.н., доцента кафедри української літератури ОНУ імені І.І. Мечникова Ірини Нечиталюк «Мої молитви – це мої книжки»

25 серпня 2024 виповнюється 100 років з дня народження Павла Загребельного.

Павло Загребельний увійшов у скарбницю української літератури і загалом нашої культури як блискучий знавець своєї справи, неперевершений майстер слова.

40 років автор писав в українській прозі. Творча доля митця – це понад 20 відомих романів: «Диво» (1968), «Первоміст» (1972), «Євпраксія» ( 1975), «Розгін» (1976),«Роксолана» (1980) та інші.

Твори Павла Загребельного переведені на 23 мови народів світу.

«Я щасливий, бо мене читають», «я обирав великі душі, які сяють нам тисячоліття»: казав про свою творчість письменник.

Премудрості «золотого» пера Загребельного, людській та творчій неповторності видатного майстра історичного роману, духовній спадщині Павла Загребельного присвячена лекція філологині Ірини Нечиталюк.

Вхід вільний!