17 березня 2016 року о 15.00 в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського відбудеться чергова зустріч з патрульними поліцейськими м. Одеси в рамках реалізації проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції».

Захід пройде у форматі правової театралізованої рольової гри «Закон і ми».

Запрошуємо всіх бажаючих на годинку стали акторами!

Під час зустрічі присутні зможуть взяти участь в розігруванні проблемних побутових ситуацій, які виникають в сім’ї, в магазині, на автошляху, приміряючи на себе ролі правопорушника, патрульного поліцейського або свідка події.

В ролі експертів-спостерігачів виступатимуть запрошені патрульні поліцейські, які прокоментують розіграні сценки і відповідатимуть на всі питання.

Граючи, ми зможемо навчитися правильно поводитися у подібних ситуаціях, і, найголовніше, дізнаємось, як не потрапляти в такі ситуації та бути відповідальними законослухняними громадянами.

Учасники заходу отримають цікаві та корисні сувеніри з інформацією про реформу та роботу Національної поліції. Гості заходу зможуть сфотографуватися з поліцейськими; ці фото будуть розміщені в соціальних мережах і подаровані усім бажаючим на майбутніх зустрічах.

Учасники заходу:

• Алла Марченко – прес-секретар управління патрульної служби м. Одеси;
  • екіпаж патрульної поліції;
  • Віктор Аксанюк – координатор проекту від асоціації «Європейський вибір»;
  • Ольга Нагорнюк – головний спеціаліст відділу юридичної літератури;

Захід відбудеться за адресою: вул. Троїцька 49/51 (2-й поверх); тел. (048)722-55-69.