Шановні друзі!
27-28 жовтня раді запросити вас на ХХVII обласний фестиваль української книги пам’яті Михайла Грушевського «Безмежність української книги», присвяченого 125-річчю виходу у світ першого тому фундаментальної праці видатного українського вченого «Історія України-Руси».

27 жовтня

11.00
Радіодиктант національної єдності

13.00
Урочисте відкриття з виконанням Гімну України (ансамбль солістів «Ренесанс» Одеської обласної філармонії імені Давида Ойстраха)

13.10
Вітальне слово
Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної (військової) адміністрації

13.20
Відеофільм «Обличчя української історії. Михайло Грушевський»

13.30
«Грушевськіана Львівського музею Михайла Грушевського»
Відкриття та презентація панельної виставки
Комунальний заклад Львівської обласної ради «Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові»

14.00
«Михайло Грушевський: відомі та невідомі сторінки життя»
«(Не)знаний Михайло Грушевський»
Лекція. Софія Легін, вчений секретар Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові

14.30
«Не просто Україна, а Україна-Русь. Як Михайло Грушевський захищає державні кордони?»
Розповідь про головну працю життя Михайла Грушевського «Історія України-Руси» (до 125-річчя виходу першого тому).
Тарас Гончарук, доктор історичних наук, професор

15.00
«Слово зворушеного серця»: до 160-річчя від дня народження Ольги Кобилянської
Моновистава за участі артистки Одеського українського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька, заслуженої артистки України Галини Кобзар-Слободюк