21 вересня 2016 року в ОУНБ ім. М. Грушевського відбувся літературно-творчий вечір «Европейська культура – надбання людства», присвячений популяризації європейської культурної спадщини та її ролі в розвитку сучасного суспільства.

В програмі заходу:

• Віртуальна подорож та демонстрація слайд-шоу «На дачу до Дюка»;
  • Презентація книжково-ілюстративної виставки «Арман Емануель Софія-Септимані де Віньєро дю Плесі, граф де Шинон 5-й Герцог де Рішельє» (до 250-річчя від дня його народження).

Перед студентами 3-го та 5-го курсів кафедри «Документознавство та інформаційна діяльність» гуманітарного факультету ОНПУ та студентами Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторан бізнесу з цікавою доповіддю виступила Т.Я. Бєлькова – краєзнавець, історик, екскурсовод.

Присутні дізнались про життя та діяльність Рішельє в місті Одеса та про «Дюковський парк» – створений в античному стилі на 16 га трирівневий маєток градоначальника: на слайдах побачили пруди, які й досі наповнюються з природнього мінерального джерела; уявили, як колись виглядали Будинок Рішельє та Будинок прийомів (Палац Зевса) – прототип Давньогрецького храму; дізнались, звіди походять назви «Малий Фонтан», «Великий Фонтан» та багато іншого.

img_4296

На фото: Т.Я. Бєлькова – краєзнавець, історик, екскурсовод