Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду 24 листопада 2016 року у залі Одеського обласного центру української культури відбувся вечір-реквієм «ПАМ`ЯТЬ. СКОРБОТА. ЄДНАННЯ» в рамках культурно мистецької акції пам`яті «Свіча скорботи».

dscn1257

Основу глядацької аудиторії складала студентська молодь. В залі панувала атмосфера співчуття, співпереживання. Наша молодь добре розуміє уроки минулого. Держава, у якої таке молоде покоління – має майбутнє.

dscn1265

Презентація книжково-документальної виставки «Чорний птах гіркої пам’яті»

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм варто винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!

dscn1264

Презентація книжково-документальної виставки «Чорний птах гіркої пам’яті»

В рамках заходу відбулась презентація книжково-документальної виставки «Чорний птах гіркої пам’яті» (до Дня пам’яті жертв Голодоморів) з фондів Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського.

dscn1272