4 вересня 2024 року о 17:00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (Музей української книги, 1-й поверх) відбудеться друга подія дискусійної програми «Олександр Ройтбурд та його місце в історії культури й мистецтва Одеси» — «Боротьба за культурний розвиток населення Одеси». Дана програма відбувається в рамках виставкового проєкту Дослідницької платформи PinchukArtCentre «Олександр Ройтбурд. Теорема влади».

Олександр Ройтбурд як небайдужий одесит турбувався через зниження культурного рівня населення Одеси та культурних подій. Використовуючи свою іронію та суспільне становище він активно боровся з цим, залучаючи велику кількість послідовників із різних соціальних груп.

В дискусії прийматимуть участь відомі та ініціативні одесити, котрі поділяться своїми думками щодо культурного розвитку населення Одеси. Що вдалось змінити та який результат маємо нині — обговоримо на зустрічі!

Спікери: Майя Дімерлі, Оксана Довгополова, Вадим Мороховський.

Модератор: Аліса Готт.

Організатор – Музей сучасного мистецтва Одеси.

Вхід безкоштовний.