Минуло понад 70 років від кінця найстрашнішої війни в історії людства! Щоб осягнути Другу світову війну, треба прочитати не одну монографію науковців, спогади Черчиля, Манштейна тощо…
8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Друга світова стала наймасштабнішою і найтрагічнішою війною ХХ століття. У війні взяло участь понад 60 країн світу. Шість довгих років тривала війна. У війні загинуло понад шістдесят мільйонів осіб, дев’яносто мільйонів стали інвалідами.
На долю України в Другій світовій війні випало величезне випробування. Війна пройшла через життя кожної української родини, через кожне людське життя. Трагічні та героїчні події Другої світової війні – вічно у незгасної пам’яті світового суспільства.
Книжково-документальна виставка «Пам’ять, вдячність, надія» – це сторінки Другої світової війні, які вражають силою народного духу, величчю подвигу мільйонів, що піднялись на захист рідної землі. Зверніть увагу на виставку «Свідчення для нащадків», яка розповість мовою книг власну версію того, що було і що автори особисто бачили і пережили…
В бібліотеці відбулась акція «Червоний мак».
Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги в багатьох країнах Європи став червоний мак.
Червоний мак – міжнародний символ пам’яті жертв Першої світової війни, а згодом – жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року.
Приходьте до бібліотеки та безкоштовно беріть брошку «Червоний мак» на кафедрі сектору обліку.
Віддаємо данину пам’яті всіх жертв Другої світової війни та вшановуємо подвиг кожного українця у наближенні миру та спокою! «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».
Залиште коментар