06 квітня 2017 року о 13.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (читальна зала, 2-й поверх) відбудеться презентація книг Н.В. Остроухової «Одесский оперный театр в историческом пространстве и времени / Одеський оперний театр в історичному просторі і часі» : Кн. 1: 1804 – 1873; Кн. 2 :  1873 – 1887.

Остроухова Наталія Володимирівна – кандидат мистецтвознавства, доцент, член Національної Спілки театральних діячів (НСТД) України – народилася 27 вересня 1945 року в м.Одесі (Україна). У 1963 році з відзнакою закінчила Одеське музичне училище, а в 1968 – Одеську державну консерваторію імені А.В. Нежданової (клас професора А.Г. Харченко).

Будучи студенткою 5-го курсу, в 1967 році була прийнята на посаду концертмейстера кафедри духових інструментів, де працювала протягом 10 років.

Протягом 1977 – 2008 років займала посаду керівника літературно-драматичної частини Одеського національного академічного театру опери і балету.

З 1976 року по теперішній час – викладач, старший викладач кафедри спеціалізованого і загального фортепіано Одеської державної музичної академії імені А.В. Нежданової.

Вхід вільний!

Запрошуються всі, хто цікавиться мистецтвом та пишається перлиною Одеси – Одеським національним академічним театром опери та балету!