17 лютого 2017 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги «Путівник по Одесі» одеського історика, письменника, краєзнавця і екскурсовода Олександра Бабіча.

Олександр Бабіч відомий одеситам своїми книгами і статтями про історію Одеси, про партизанський рух в катакомбах, про опір під час Другої світової війни…

Автор книги має величезний досвід роботи з туристами в нашому місті, тому він поділив оповідання на самостійні тематичні маршрути: про історію Одеси, про незвичайних людей, які мали безпосереднє відношення до нашого міста, а також знайомить з Одесою літературною і кримінальною, театральною та портовою, і, звичайно, з Одесою єврейською. Це зроблено для того, щоб «полегшити життя» туристам, які приїжджають до Одеси.

У путівнику читач знайде й анекдоти, які чудесним чином передають атмосферу нашого неповторного міста.

Під час презентації О. Бабіч розповість, як працював над книгою, познайомить з уривками з книги і відповість на запитання гостей.

«Путівник по Одесі» можна буде придбати двома мовами – російською та українською – з автографом автора.

Модератор – Наталя Власенко.

Вхід вільний!