Міжнародна Федерація Бойового Гопака  та Одеська Школа Бойового гопака «ШТОРМ» до Дня Збройних Сил України запрошує всіх охочих 03 грудня 2016 року о 16.30 на презентацію книги В.С. Пилата «Бойовий гопак і основи захисту Вітчизни», яка відбудеться в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх).

15129713_1168845106537136_19319752_nВолодимир Степанович Пилат – засновник стилю бойового мистецтва Бойовий Гопак, Президент Міжнародної Федерації Бойового Гопака, Голова Наглядової Ради учителів Бойового Гопака, Верховний Учитель Бойового Гопака, Майстер та дослідник бойових мистецтв, Віце-президент Асоціації бойових мистецтв Сходу і Заходу, Голова Ради старійшин Західноукраїнського корпусу Козацьких Військ України, Генерал-осавул війська козацького.

«В молодій Українській Державі» система допризивної підготовки молоді, як обов’язкову складову, мусить містити елементи рідної бойової культури, її світоглядних засад, орієнтацію на верховенство культу національних героїв і буде сприяти вихованню воїна-патріота, достойного захисника Вітчизни». (В.С. Пилат)

15151257_1168845109870469_196475010_nТридцять років наполегливої праці. Нині Бойовий гопак успішно розвивається у двадцяти областях України, за кордоном: у Канаді, США, Польщі, Німеччині, Литві, Португалії, Італії, Англії, а також відомий у понад 30 країн світу. Автор чотирнадцяти книжок про бойову культуру українського народу.

У книзі розглядаються історичні, технічні та світоглядні проблеми українського бойового мистецтва.Автор на підставі вивчення багаточисленних наукових матеріалів національного фольклору й стародавніх вірувань частково відродив і пристосував до сьогодення один із різновидів бойового вишколу захисників України – Бойовий гопак.Книга розрахована на широке коло читачів: допризовна молодь, фахівців бойових мистецтв і спорту, підготовки працівників органів безпеки і правопорядку, військовослужбовців Збройних Сил України, істориків, мистецтвознавців.

15036634_1712042455701901_8332165313588371100_nПрезентацію проводитиме Романенко Валерій Валерійович – голова Правління Міжнародної Федерації Бойового Гопака, засновник Дніпропетровської міської, а згодом і обласної федерацій Бойового Гопака, засновник і директор Школи Бойового Гопака ім. Івана Сірка.

Романенко В.В. є організатором та учасником понад 30 місцевих, всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів козацької та музичної тематики.

Романенко В.В. є чемпіоном України з Бойового Гопака (серпень 2008 року, місто Київ), а також неодноразовим призером регіональних, всеукраїнських та міжнародних змагань з Бойового Гопака як із показових, так і з контактних дисциплін.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!