Шановні друзі!

Запрошуємо 23 травня о 12.00  долучитися до зустрічі «Осмислення. Цінності та історії стійкості», яка відбудеться в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

В програмі:

12:00 – 12:10 Відкриття заходу

12:10-13:00 Перша панель «Цінності стійкості»

Спікери:

Юліана Амельченко, директор Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. С. Грушевського. Cучасна, українська філософиня «Стійкість у культурному коді»

Вячеслав Майорский, кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України «Стійкість в ідентичності»

Ірина Головатюк-Юзефпольска, генеральний директор «Пологового будинку 1», заслужений лікар України – «Справжні Історії – приклад стійкості»

В’ячеслав Рубський, протоіерей, доктор філософських наук, керівник Центру духовного розвитку, провідний фахівець Центру позанавчальної діяльності ОНМУ- ”Стійкість на фронті”

13:00-13:40 Друга панель «Історії стійкості»

Спікери:

Буренко Надія, мама першої дівчинки в м. Одеса 2024, вимушено переміщена на Одещину

Олександр Донцов, сержант ДСНС 6 ДПРЧ