12 травня 2023 року о 15:00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться вечір-спогад про Миколу Хвильового.

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом.

Микола Хвильови́й (справжнє ім’я Фітільов Микола Григорович) – український прозаїк, поет, публіцист, політичний діяч, один з основоположників пореволюційної української прози.

На знак протесту проти початку масових репресій проти української творчої інтелігенції 13 травня 1933 року в Харкові, у будинку письменників «Слово», покінчив життя самогубством.

Напередодні трагічної дати поговоримо про Миколу Хвильового. Пройдемося сторінками біографії, прочитаємо вірші, прозу і зосередимося на аналізі публіцистичного доробку.

Захід відбудеться у змішаному форматі – безпосередньо в бібліотеці та онлайн на платформі Zoom за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 723 1610 2003

Код доступу: 1111

Модератор – к.ф.н. Ірина Нечиталюк.

Спільний проєкт КУ «Одеський центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді» та відділу соціокультурної діяльності КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського».