18 травня 2017 року відзначається Міжнародний день рослин.

18 травня 2017 року о 16.00 в рамках відкритого plant-crossing(е) в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги «Деревья Одессы» одеських авторів Світлани Коваленко, Володимира Немерцалова і Тетяни Васильєвої (видавництво «Освіта України»).

Автори книги – професійні ботаніки. Їх знання і величезна любов до Одеси втілилися в найцікавішій ідеї: розповісти про відомі і рідкісні породи дерев, які зустрічаються на вулицях і в парках міста.

Нова книга свідчить про те, що в Одесі зростає 687 видів рослин. Автори докладно представили 252 види дерев – найпоширеніші, найзнаменитіші, загалом – най-най…

До речі, книга була відзначена на Всеукраїнській виставці: серед 160 робіт з усієї України книга вчених ОНУ «Деревья Одессы» зайняла, на думку журі виставки-конкурсу, перше місце.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!