17 листопада 2016 року о 17.00 в приміщенні Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудуться одразу чотири міні-лекції молодих вчених і любителів науки в рамках 15х4:

15 хвилин про проект 15×4

Які цінності є головними в нашому суспільстві? Чому важливо популяризувати науку? Розповість Олександр Карлов.

15 хвилин про гравітацію

Як розуміли гравітацію Ньютон та Ейнштейн і хто з них мав рацію? Що означає “слухати” Всесвіт і до чого тут гравітаційні хвилі? Про це розповість Катерина Андрич.

15 хвилин про психогенетику

Що таке психогенетика? До сьогодня відбуваються запеклі суперечки, чи дійсно особистість людини генетично детермінована. Чи кожна людина народжується з певною програмою, яку виконує протягом життя, не маючи можливості виправити заданий код, чи саме людина творить свою долю? Про це ви дізнаєтесь від Олександри Уманець.

15 хвилин про алкоголь

Алкоголь та його ефекти увійшли в історію і культуру близько 10 тис. років тому. На лекції лікаря-терапевта Вероніки Пісковацької ви дізнаєтесь, що саме приваблює нас в спиртних напоях і чому все ми п’яніємо по-різному. Що таке «помірне вживання» і які його потенційні ризики для здоров’я?

Запрошуються всі бажаючі за умови реєстрації ТУТ

Безкоштовно!