1 червня 2018 року у рамках  робочої поїздки на Одещину Міністр культури України Євген Нищук відвідав та поспілкувався з колективом Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського.

Міністр культури оглянув читальні зали та ознайомився з роботою новітнього інформаційного простору бібліотеки, яка є однією з найбільших і найстаріших книгозбірень Одеси. Після здійснення реконструкції у бібліотеці повністю оновлений хол і один з її читальних залів, укріплено фундамент будівлі і проведено реконструкцію книгосховища. Сьогодні заклад має 6 комфортабельних читальні зали, обладнані комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет та  зоною wi-fi.

Як повідомила директор Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського Юліана Амельченко, свою діяльність колектив зосередив на розповсюджені досвіду нових підходів для використання бібліотечного простору, і як результат збільшення відвідувань бібліотеки майже на третину. До послуг користувачів – електронний каталог (зараз знаходиться у стадії конвертування), ресурси Центру правової інформації, Пункту інформації з питань європейської інформації та євроатлантичної інтеграції, Регіональний тренінговий центр. Започатковані безкоштовні курси української мови для військовослужбовців, курси комп’ютерної грамотності для осіб пенсійного віку, курси англійської мови, аматорські об’єднання.

Міністр культури  наголосив на важливій ролі, яку на вимоги сьогодення  відіграють бібліотеки в суспільному житті, особливо в умовах проведення реформи децентралізації.

На фото: директор бібліотеки Амельченко Ю.С., міністр культури Ніщук Є.М., начальник управління культури ОДА Олійник О.В.

Ярослава Вітко – про трансформацію бібліотеки у “третє місце”

Фото на згадку

Міністр культури відвідав Одеську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М. Грушевського [Електрон. ресурс] : [у рамках робочої поїздки на Одещину Міністр культури України Євген Нищук відвідав та поспілкувався з колективом Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського] // Міністерство культури України. Офіційний сайт. – 2018. – 1 черв. – Режим доступу : http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=200BF38179FC3E126922C65F9E21ED14.app2?art_id=245373532&cat_id=244913751