24 лютого 2018 року в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відбулась зустріч «PlasTalks» від МО «ПЛАСТ-НСОУ» (Молодіжної організації «Пласт-Національна Скаутська Організація України»).

Ця зустріч розпочинає новий формат заходів від Пласту під назвою «PlasTalks» – розповідей про український скаутинг, які націлені на пошук спільних цікавих тем і спілкування з проактивною українською молоддю, яка шукає однодумців і прагне змінювати світ.

Пласт – це український скаутинг – середовище людей, що вміють мріяти і втілювати свої мрії в суспільно корисних проектах, це можливість реалізувати себе в команді однодумців.

Народний депутат України, голова Народного Руху України Віктор Кривенко, представники українського Пласту, одеські громадські діячі розповіли про можливості та формати розвитку «PlasTalks» в Одесі та регіоні.

З цікавою розповідю виступив Віталій Дерех – пластун, журналіст, інспектор муніципальної варти, промисловий альпініст, який у 2014-2015 роках служив в «Айдарі», а одного разу здійснив журналістське лоукост-розслідування в країнах Африки.

Активісти і симпатики Пласту поділилися своїм баченням розвитку організації – надзвичайно важливої ланки у формуванні патріотичного світогляду нашого юнацтва.

На фото: голова Народного Руху України Віктор Кривенко та представники українського Пласту

Під час зустрічі

Також була представлена тематична виставка.

 

Організатори – активісти ГО «Вільні Люди. Одеса» та «Самооборона Майдану в Одеській області».