17 травня 2019 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч із Президентом Міжнародної Федерації Бойового Гопака, членом Ради з питань козацтва при Президенті України – Верховним Отаманом Міжнародної Федерації Бойового Гопака, Радником Гетьмана Українського козацтва, Генерал-отаманом (відповідно – генерал-полковник ЗСУ) – Володимиром Степановичем Пилатом на тему: «Відродження козацької бойової культури» та презентація книг В.С. Пилата «Жовтяк», «Бойовий Гопак і Основи Захисту Вітчизни», «Кодекс Лицарської Честі».

У програмі заходу:

І. Патріотичне виховання: Південні регіони України.

ІІ. Козацтво Одещини.

ІІІ. Дослідження та відродження бойової культури України: Бойовий Гопак. Презентація книг та особиста зустріч із Пилатом Володимиром.

БЕЗКОШТОВНИЙ майстер-клас для дітей та молоді.

Запрошені гості:

• Гуцалюк Сергій (ветеран ОСС-АТО, історик, громадський діяч);
  • Голопотелюк Олександр – (ветеран ОСС-АТО, громадський діяч);
  • Гончарук Тарас – (доктор історичних наук, професор кафедри історії України ОНУ ім. І.І. Мечникова).

Модератор зустрічі – Михайло Журавель (генеральний директор Одеського культурного центру).

Організаційний комітет: 048 788 9809, 098 360 8288; [email protected]

Вхід вільний.