27 вересня 2017 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться знайомство з автором книги «МОЯ ДОРОГА ПТАХА», з мамою Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна) за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, управління молодіжної політики та спорту ООДА й управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини ООДА.

Клуб-лекторій духовно-патріотичного виховання громадянина України від КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді» продовжує свою роботу, і цього разу всі матимуть можливість познайомитися з батьками Андрія Кузьменка – Ольгою Михайлівною і Віктором Кузьмичем. Будуть презентовані книги: «Моя дорога птаха. Мамина книжка» та «Скрябін та друзі по сцені» від видавництва Старого лева. По закінченню заходу відбудеться автограф-сесія.

Для довідки. «Моя дорога птаха» – це книга, в якій пульсує суцільна емоція, живий нерв. Вона умовно розділена на три частини – своєрідний фотоальбом як обрамлення до маминої розповіді про Андрія Кузьменка, його казка «Тарасик, тролейбус і святий Миколай» і підбірка текстів його пісень. Але насправді це слова, які мама просто не могла не сказати про свого сина, про свою найдорожчу птаху, про те, яким він був і яким завжди буде для неї.

Книга має і соціальну складову: 10 грн. з вартості кожного примірника ідуть в Благодійний фонд Кузьми Скрябіна.

Вхід вільний!

Ласкаво просимо!