7 жовтня 2017 року о 13.30 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) в рамках проекту «Відкритий університет» відбудеться зустріч у форматі «Жива бібліотека».

Чи замислювалися ви, що ми знаємо про життя людей, яке відмінно від нашого способу життя і наскільки це відповідає дійсності? Найчастіше, наше уявлення сформоване на стереотипах з газет, телебачення та Інтернету.

Жива бібліотека дуже схожа на звичайну, тільки «книгами» в ній стають люди зі своїм неповторним життєвим досвідом, а замість читання – бесіда. Жива бібліотека «No hate speech» надає можливість задати питання людям, які піддаються дискримінації в нашому суспільстві за ознакою сексуальної орієнтації, етнічної приналежності, гендерної ідентичності і т.п. Ви зможете дізнатися, почути і зрозуміти цих людей і самому зробити висновки.

Вхід вільний!

Запрошуються всі бажаючі!