24 грудня 2017 року о 12.00 в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться фінальна лекція цього року «Здорова їжа. Міф чи правда?» з циклу лекцій «Медицина розбірливим почерком» Святослава Лінникова –хірурга, викладача кафедри соціальної медицини, медичного права та менеджменту Одеського національного медичного університету.

Напередодні святкових застіль поговоримо про корисну і шкідливу їжу. Ви дізнаєтеся, як їжа впливає на здоров’я, роботу мозку і імунітет. Чому спеції здатні запобігти підвищенню тиску. Чи існує нешкідлива доза алкоголю і як він впливає на наш організм. А також дізнаєтеся, що таке середземноморська дієта і яка їжа корисна для нашого організму.

Вхід free donation!

Запрошуються всі бажаючі!