«Збираюсь потрохи в Одесу» – такою була тема засідання в бібліотеці 29 липня 2018 року клубу-лекторію. І присвячене воно було 130-й річниці відвідувань Лесі Українкою Одеси.

Про Лесю Українку розповіла лауреат премії імені Василя Стуса Галина Могильницька. «Навчиться дивуватися світові! І тоді ви завжди будете щасливими», – зазначила Галина Могильницька.

Присутні дізнались багато цікавих фактів про Лесю Українку: те, що поетесу приваблювала історія Ізраїля, його «єврейський дух», стало цікавою новиною для багатьох присутніх.

Лауреат премії імені Василя Стуса Галина Могильницька

Справжнього колориту додали учениці музичної школи імені професора Столярського. Юні читці порадували віршами: Ася Пшенична – «Краса України – Поділля», а Валерія Топотун – «Сім струн».

Оплески лунали, коли маленькі учениці школи – Софія Доришева та Аніта Сиркіна – заграли на бандурах та заспівали пісні! Вони стали справжніми зірками програми.

Учні Одеської середня спеціалізованої музичної школи-інтернату імені професора П.С. Столярського

Гостями заходу також були поетеса Альона Волкова, яка ознайомила слухачів з власною творчістю, та Василь Дяченко, який прочитав улюблені вірші Лесі Українки.

Василь Дяченко

Під час зустрічі

Бібліотекарі підготували виставку творів Лесі Українки.

Зустріч не залишила байдужими справжніх цінителів творчості української поетеси та письменниці.