Пенсіонери Приморського району, які відвідують напрямок «Українська платформа багатонаціональної Одещини» в Одеській обласній науковій універсальній бібліотеці ім. М. Грушевського, щовівторка збираються у дружньому колі для вивчення української мови, обміну враженнями про прочитані книжки, спілкування з носіями української мови тощо.

Кураторами напрямку є Ярослава Різникова, заступник начальника управління – начальник відділу культури, національностей та релігій управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОДА; Тетяна Мозгова, бібліотекар відділу соціокультурної діяльності бібліотеки ім. М.Грушевського.

Для спілкування протягом курсу були запрошені :Володимир Рутківський, Олекса Різниченко, Дмитро Шупта, Галина Могильницька, Валентина Сидоренко, Олег Дмитрієв, Петро Чванов, Іван Рябухін, Дмитро Щербань, Валентина Сурніна та багато інших.

Велика подяка за конкурс, який кожного року стає більш потужним і розгалуженим – Юрію Работіну, який є головою  Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України.

Творчі роботи, які були написані пенсіонерами і виставлені на сайті бібліотеки ім. М. Грушевського, також подавалися на конкурс, який проводився в цьому році вже двадцятий раз. Слухачі подякували за можливість приєднатися до усіх, кому цікаво вивчати новітній правопис української мови, а також знайомитися з класичною та сучасною українською літературою.

Зрозуміле, головне – відчути неповторний смак рідної мови.

Автор: Марія Фетісова.