10 травня 2019 року о 09.25 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудуться тематична година на тему: «Виконання правил дорожнього руху – запорука збереження здоров’я та життя» та перегляд соціальних роликів «Мінус один. Не стань наступним».

Україна долучилась до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010 р. на 2011-2020 рр.

Цього року він відбудеться з 6 по 12 травня під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».

Мета заходу – привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн.

Захід відбудеться у взаємодії з колективом ЗОШ № 52 та представниками патрульної поліції м. Одеси.