За сприяння Консула Грузії в Одесі пана Торніке Берекашвілі 18-19 липня 2018 року генеральний директор Національної парламентської бібліотеки Грузії Гіоргі Кекелідзе та голова Департаменту бібліотечних ресурсів цієї ж бібліотеки Леван Тактакішвілі взяли участь у заходах, спрямованих на поглиблення партнерства у гуманітарній сфері.

З метою подальшого розвитку професійного співробітництва була проведена зустріч з бібліотечною спільнотою Одещини в Одеській національній науковій бібліотеці.

Також поважні гості відвідали нашу бібліотеку – Одеську ОУНБ ім. М. Грушевського.

Із зацікавленістю гості дізнались від завідувача відділу соціокультурної іяльності Нагорнюк О.А. про реконструкцію бібліотеки, котра була здійснена завдяки участі та постійній підтримці Тімура Нішніанідзе, про плідні стосунки з грузинською діаспорою в Одесі – з грузинським культурно-просвітницьким  центром «Іверія», недільною школою «Анабана»; про відзначення пам’ятних дат в історії Грузії, свят інших заходів проведення презентацій, зокрема, книги «Грузини в історії Південної України: спільне море та доля» Олександра Музичка.

Сьогодні українсько-грузинські відносини розвиваються відповідно до потреб і можливостей двох країн. Обмін візитами на високому рівні протягом останнього часу та зустрічі керівництва України і Грузії в рамках багатосторонніх заходів засвідчили зацікавленість у підтримці активного політичного діалогу між офіційними Києвом та Тбілісі, які в умовах протидії зовнішній загрозі та окупації частини території залишаються один для одного важливими регіональними партнерами. Обидві сторони зацікавлені у подальшому поглибленні взаємовигідної співпраці на євроінтеграційному та євроатлантичному напрямі, наповненні торговельно-економічного співробітництва конкретним прагматичним змістом, розширенні взаємодії на гуманітарній ниві.

Існуюча атмосфера плідних взаємовідносин, що склалася на сьогодні, відкриває можливості для розвитку подальшого двостороннього культурно-гуманітарного співробітницта. В квітні цього року Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч із заступником Міністра культури і спорту Грузії Леваном Харатішвілі під час якої сторони обговорили, зокрема, питання підготовки широкомасштабного проекту про співробітництво між Україною та Грузією на 2019-2023 роки.