27 січня 2019 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) освітній проект Intellectuarium продовжить цикл заходів, присвячених видатному письменнику, математику, логіку, філософу, англійському класику Льюїсу Керролу. Тема зустрічі – візуальне втілення чарівного, яскравого, парадоксального світу «Аліси в країні чудес» в ілюстраціях і театральних постановках.

У першій частині програми вас чекає хіт-парад посмішок Чеширського кота і конкурс краси Аліс всіх часів і народів!

На цій незвичайній лекції-показі ви дізнаєтеся:

• хто зображував героїв «все дивніше і дивніше»?
  • як бачать Алісу сучасники і кого в Країні Чудес вважають класиком?
  • хто був реальним прототипом Потворної герцогиня і хто намалював її так впізнаваймо за сотні років до появи книги?
  • через що сварилися Льюїс Керолл і Джон Тенніел?
  • чиї малюнки надихнули радянських мультиплікаторів?

Про це дізнаєтесь від Ольги Потехіної – головного редактора порталу про мистецтво «Артхив», журналіста, викладача.

У другій частині про унікальну постановку балету «Аліса в країні чудес» Лондонського театру Ковент-Гарден (автор музики сучасний композитор Джобі Телбот) розповість музикознавець Юлія Юрчак. Юлія займається дослідженнями в області сучасного балету, закінчила одеську балетну школу, танцювала, брала участь в балетних постановках в Оперному театрі. В Одеській національній музичній академії поєднує навчання відразу за двома спеціальностями – музикознавство і композиція.

Ви дізнаєтеся:

• що спільного у Ковент-Гарден у Лондоні, Національної Балетної трупи в Канаді і Австралійського балету;
  • як «Аліса в країні чудес» і «Аліса в Задзеркаллі» переплелися в єдиному сюжеті і чим закінчується історія;
  • які незвичайні дизайнерські знахідки використовував в сценографії балету Боб Кроулі, який ставив олімпійське шоу в Лондоні.
  • І, звичайно, ми подивимося фрагменти з балету і побачимо, як оживають улюблені персонажі!

Відзначаємо день народження Льюїса Керролла разом!

Вхід free donаtoin.

Щоб все комфортно розмістилися, будь ласка, заповніть форму реєстрації: https://goo.gl/CJjH4K

Додаткова інформація за тел. +38093 034 5999