09 квітня 2017 року в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відбувся Грузинсько-Український патріотичний захід до Дня національної єдності, громадянської злагоди і пам’яті загиблих за Грузію «В єдності сила!»

На початку заходу слухачі школи «Ана-Бана» виконали Гімни Грузії і України.

Після чого пролунали слова привітання від організаторів заходу та запрошених поважних гостей – віце-консула Консульства Грузії в Одесі Інги Маруашвілі та голови грузинського національного товариства «Сакартвело» Аканія Якобішвілі.

Під час заходу

Про День національної єдності розповіли директор недільної грузинської школи в Одесі «Ана-Бана» пані Мегі Лашхіа та молода представниця грузинської діаспори в Одесі, учениця грузинської школи «Ана-Бана» Анна Джиджавадзе.

Присутнім показали відео подій 1989 року та відеозвернення грузин щодо необхідності пам’ятати тих людей, які виборювали для Грузії право на самостійність, на рідну мову і на самоідентичність.

Регіональне телебачення Аджарії «25» спеціально для заходу підготувало інтерв’ю з Ірмою Начкебіа – директором навчально-консультативного центру «Європейський шлях», офіційного представництва Київського Європейського університету в Грузії.

 Чарівна українська грузинка, учениця грузинської школи «Ана-Бана» Кеті Джиджавадзе виконала грузинську пісню «Qartvelebis qartveloba»

Учениці грузинської школи «Ана-Бана»

Про витоки українсько-грузинської дружби та спільну боротьбу за незалежність наших країн, перевірену століттями, розповів доцент кафедри історії України ОНУ ім. І.І. Мечникова, кандидат історичних наук Музичко Олександр Євгенович.

Андрій Ляшик – великий патріот України, капелан і людина, яка розуміє який складний шлях пройшла Грузія і досі проходить Україна, виборюючи право жити самостійно, поділився своїми думками про роль грузинського досвіду у боротьбі України за власну незалежність.

На закінчення зустрічі чарівна Кеті Джиджавадзе виконала українську пісню «Я люблю мою країну – Україну!».