3 листопада 2018 року о 14.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться лекція «Уся правда про страшилки» з циклу «Медицина розбірливим почерком» Святослава Лінникова – хірурга, викладача кафедри соціальної медицини, медичного права та менеджменту Одеського національного медичного університету.

Зомбі, вампіри, вовкулаки та інша нечисть – відомі персонажі кіношних страшилок. Ледь не у кожній культурі існують вірування в різних потвор. Але ж звідки йдуть плітки про цю всю нечисть? Чи могли вони існували насправді?

Можливо, ви вже занадто дорослі і не вірите в кіношні страшилки. А що ви скажете щодо мутацій та генетичних експериментів? Наскільки славнозвісна генетично-модифікована їжа здатна вплинути на нас? Чи зможуть ГМО-томати колись захопити людство та поневолити планету?

Настільки скептичні, що навіть ГМО не здатне вас налякати? А як вам таке: сучасні доктори Франкенштейни вже вчаться створювати нові тканини та органи! Для чого вони роблять це і чи буде від цього користь для людства?

На що взагалі спроможна сучасна наука? Чи існує підґрунтям для страшилок? Чи це все ж таки чергові міфи?

Разом будемо шукати правди серед купи страшилок.

Вхід free donation. Зібрані кошти будуть передані до благодійного фонду «Корпорація монстрів».

Не забудьте зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/15kc7PAsg8s3PJ_a6kNAZwyDqageHZ9pRs9JOadHWCes/edit