5 грудня 2017 року о 17. 00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться тематичний вечір «Українські волонтери: відважні та героїчні», присвячений діяльності волонтерських організацій Одещини.

Міжнародний день волонтерів світова громадськість відзначає 5 грудня. Рішення про це свято було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 1985 році.

Волонтери – це люди, які витрачають свій вільний час на благо суспільства. Вони присвячують суспільству свій талант, час, енергію, не чекаючи винагороди.

Вже кілька років поспіль українські волонтери надихають й окриляють на життєстверджуючі зміни в суспільстві. Саме під час Революції Гідності й російської агресії зародилась та набула нових форм волонтерська діяльність в Україні.

Завдяки волонтерам захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку.

Волонтерство допомагає реалізувати і свою громадську позицію, допомогти іншим долучитися до освітніх, культурних, соціальних програм, отримати професійний досвід та практичні навички.

В програмі тематичного вечору:

• історична довідка «Волонтерський рух у світі»;
  • презентація волонтерських рухів Одещини;
  • звіт бібліотечного проекту «Бібліотека українського воїна»;
  • виступи одеських поетів «Поезія волонтерства»;
  • авторські пісні «Музика, яка дарує життя».

Серед учасників:

• волонтерські організації Одещини: ГО «З надією в майбутнє» (Юлія Кривенко);
  • відомі волонтери: Віктор Погодін, Валерій Демиденко;
  • музикант Олександр Колот та гурт «Паблік драма»;
  • поети Дмитро Журавель та Андрій Хаєцький.

Захід проводиться за підтримки Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини ОДА.

Вхід вільний!